TEK RESTORANT FRESKU SHITET APARTAMENT 3+1+2 ME PAMJE FANTASTIKE!!! Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 10/12/2019 16:21

78,000 Euro

  • TEK RESTORANT FRESKU SHITET APARTAMENT 3+1+2 ME PAMJE FANTASTIKE!!!
  • TEK RESTORANT FRESKU SHITET APARTAMENT 3+1+2 ME PAMJE FANTASTIKE!!!
  • TEK RESTORANT FRESKU SHITET APARTAMENT 3+1+2 ME PAMJE FANTASTIKE!!!
  • TEK RESTORANT FRESKU SHITET APARTAMENT 3+1+2 ME PAMJE FANTASTIKE!!!

FESKU RESTAURANT SELL APARTMENT 3 + 1 + 2 WITH FANTASTIC VIEWS !!!

On Dajti Street, near Fresku Restaurant is sold Super Apartment 3 + 1 + 2 with surface 128sqm + 9m2 common useable surface. The apartment is located on the 5th floor of a new 7 storey building. The apartment is organized as follows: 1 Living room, a room with cooking ambience, two bedrooms and two toilets, one with windows. One of the features of this apartment is the fantastic view throughout the day, due to natural light in all rooms. Also the balcony with a considerable surface is accessible from the living room and the bedroom. The apartment is located in a quiet area and offers all facilities for a comfortable lifestyle, urban station, kindergarten, school, pharmacy, supermarket. Provides full mortgage documentation.


Pagesa 78,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 3+1     Mobilimi Pjeserisht
Siperfaqa 137.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa fresku
Lexime 5358

Tek rruga Dajti, prane Restorant Fresku shitet Super Apartament 3+1+2 me siperfaqe 128m2 + 9m2 siperfaqe e perbashket e shfrytezueshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri 7 katesh. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: 1 Living room, nje dhome ndjenje me ambjnetin e gatimit, dy dhoma gjumi dhe dy tualete ku njera eshte me dritare. Nje nga vecorite e ketij apartamenti eshte pamja fantastike gjate gjithe dites, per shkak te ndricimt natyral ne te gjitha dhomat. Gjithashtu ballkoni me nje siperfaqe te konsiderueshme eshte i aksesueshem nga dhoma e ndenjes dhe dhoma e gjumit. Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete dhe mundeson te gjitha fasilitetet per nje jetese komode, stacion urbani,kopesht, shkolle ,farmaci, supermarket .etj. Disponon dokumentacion te plote hipotekor.