Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 102 m2 75.000 Euro (Fresku) Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 13/09/2019 10:37

75,000 Euro

  • Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 102 m2 75.000 Euro (Fresku)
  • Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 102 m2 75.000 Euro (Fresku)
  • Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 102 m2 75.000 Euro (Fresku)
  • Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 102 m2 75.000 Euro (Fresku)
  • Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 102 m2 75.000 Euro (Fresku)
  • Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 102 m2 75.000 Euro (Fresku)
  • Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 102 m2 75.000 Euro (Fresku)

Tirana, sell apartment 2 + 1 + BLK Floor 2, 102 m² 75.000 Euro (Fresko)

Sell apartment in the Fresku area on Shefqet Kuka Street. The apartment is located on the 2nd floor of a new and well-maintained apartment building. The apartment has an area of 102 m2 and is organized as follows: living room, cooking space, 2 bedrooms, 2 bathrooms, balcony. The apartment is sold furnished. Its south orientation enables the home lighting much of the day. The apartment's location offers ease of access to the area's advantages (tranquility, security, clean air and is a very family area, access to the main streets with an urban line that connects to Tirana center, schools, kindergartens, nurseries, different trading). Extras that the apartment offers: • with mortgage • regular cottages • quality construction • with lift To visit us contact us!


Pagesa 75,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 102.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa fresku
Lexime 621

Shitet apartament ne zonen e Freskut ne rrugen Shefqet Kuka. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati te ri dhe te mjaft mire administruar. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 102 m2 dhe eshte i organizuar si ne vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon. Apartamenti shitet i mobiluar. Orientimi i tij jug i mundeson shtepise ndricim ne pjesen me te madhe te dites. Vendndodhja e apartamentit te ofron lehtesi ne aksesimin e avantazheve sipas zones (qetesine, sigurine , ajrin e paster si dhe eshte zone teper familjare, akses ne rruget kryesore me linje urbani qe te lidh me qendren e tiranes, shkolle, kopshte, cerdhe, njesi te ndryshme tregtare ). Ekstra qe ofron apartamenti: • me hipotek • kubature e rregullt • ndertim cilesor •me ashensor Per ta vizituar na kontaktoni!