Shitet 2+1+Bllk (Bosh) tek Klani (Porcelani) Pallat i Ri me Ashensor | Planimetri e Rregullt | Ndricim Perfekt Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 03/04/2020 13:47

2 + 1 + Block (Empty) for sale in Klan (Porcelain) New Building with Elevator | Regular layout | Perfect Lighting

Apartment for sale 2 + 1 + Balcony (92 m2) near Klan (Porcelain-St. Congress Monastery) New Building with Elevator | Large Space with Regular Planning and Perfect Lighting Absolute Quiet | Perfect Orientation | Functional Toilet

Q1517

Partition data:

- 1 soxhorno
- 1 kitchen
- 2 bedrooms
- 1 Toilet
- 1 corridor
- 1 balcony

- TOTAL SIP: 92 m2
- SIP NETO: 83.12 m2
- FLOOR: 8
- FLOOR FLOORS: 12
- ELEVATOR

Characteristics:

- APARTMENT 2 + 1 + 1WC + 1 balcony ***
- ORIENTATION: west
- REGULAR PLANIMETER
- SOLD OUT
- Perfect area
- ABSOLUTE QUIET

- Quality Electrical Installations
- Quality Plumbing

- Facilities near
- Access to Public Transport

Price: 69.000 Euro

Tel or Whatsapp: 06847800436155

02 06 2020


Pagesa 69,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 88.00
Kati 8
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga Kongresi i Manastirit, Tirana, Albania
Lexime 6578

Shitet Apartament 2+1+Ballkon (92 m2) afer Klanit (Porcelani-Rr. Kongresi i Manastirit) Pallat i Ri me Ashensor | Hapesire e Madhe me Planimetri te Rregullt dhe Ndricim Perfekt | Qetesi Absolute | Orientim Perfekt | Tualet Funksional

Q1517

Te dhenat e ndarjes:

- 1 soxhorno
- 1 kuzhine
- 2 dhome gjumi
- 1 Tualet
- 1 korridor
- 1 ballkon

- SIP TOTALE: 92 m2
- SIP NETO: 83.12 m2
- KATI: 8
- KATET E PALLATIT:12
- ASHENSOR

Karakteristika:

- APARTAMENT 2+1+1WC+ 1 ballkon***
- ORIENTIMI : perendim
- PLANIMETRI E RREGULLT
- SHITET BOSH
- Zone perfekte
- QETESI ABSOLUTE

- Instalime Elektrike Cilesore
- Instalime Hidraulike Cilesore

- Facilietet afer
- Akses me Transport publik

Cmimi: 69.000 Euro

Tel ose Whatsapp:6155

06/02/2020