Shitet Apt 1+1 (59 m2) i Ri ne Allias (Rr. e Dibres) Parkim | Mobilim i Rinovuar | Kondicioner Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 22/08/2019 22:55

39,000 Euro

  • Shitet Apt 1+1 (59 m2) i Ri ne Allias (Rr. e Dibres) Parkim | Mobilim i Rinovuar | Kondicioner
  • Shitet Apt 1+1 (59 m2) i Ri ne Allias (Rr. e Dibres) Parkim | Mobilim i Rinovuar | Kondicioner
  • Shitet Apt 1+1 (59 m2) i Ri ne Allias (Rr. e Dibres) Parkim | Mobilim i Rinovuar | Kondicioner
  • Shitet Apt 1+1 (59 m2) i Ri ne Allias (Rr. e Dibres) Parkim | Mobilim i Rinovuar | Kondicioner
  • Shitet Apt 1+1 (59 m2) i Ri ne Allias (Rr. e Dibres) Parkim | Mobilim i Rinovuar | Kondicioner
  • Shitet Apt 1+1 (59 m2) i Ri ne Allias (Rr. e Dibres) Parkim | Mobilim i Rinovuar | Kondicioner
  • Shitet Apt 1+1 (59 m2) i Ri ne Allias (Rr. e Dibres) Parkim | Mobilim i Rinovuar | Kondicioner

Sell Apt 1 + 1 (59 m2) New at Allias (Dibra Street) Parking | Renovated Furniture air conditioner

Sell New Apartment 1 + 1 (59 m2) in Allias (Dibra Street) Provides Parking Area | Renovated Furniture Air conditioner Fine Square with Perfect Lighting | Kundrabufe Wood Made With Quality Sheet | All New Electronics | Panoramic view of Paster | Double Window Window Izolim Akustik | Tavane me Gips | Qualitative Hydromassage Toilet Hydraulic and Electrical Installations Functional

Q1058

Data sharing:

- 1 bedroom
- 1 kitchen
- 1 toilet
- 1 corridor
- 1 Balcony

Sip. Net 55.4 m2ne certificates
59 m2 total

Characteristics:

- Tile
- Totally adjusted from scratch.
- New furniture

- The area offers PARKING
- KONDICIONER 1
- All new equipment
- Panoramic clear view
- High natural light all the time
- Orientation: JP;
- With devices in very good condition

- Quiet neighborhood, with family resident

- Common neighborhood environments (Kopsht, Flower, etc)
- Wooden Furniture
- Totally invested and in very good condition.
- Perfect for investment
- You're hanging
- New Lounge, New Armchairs
- Wooden Doors
- The door locked
- Qualitative double windows
- Window toilet
- Very quality sanitation

- Electrical Electrical Installation
- New high quality hydraulic inlets
- Facilitets close
- Access Public Transport

Price: 42,000 Euro
Price is 39000 euros

Tel or Whatsapp: 0685451010


837

05 30 2019


Pagesa 39,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 59.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga e Dibres, Tirana, Albania
Lexime 3506

Shitet Apartament 1 + 1 i Ri (59 m2) ne Allias (Rr. e Dibres) Zona Ofron Parkim | Mobilim i Rinovuar | Kondicioner | Hapesire e Bolleshme me Ndricim Perfekt | Kundrabufe Druri | Shtrua me Pllake Cilesore | Pajisje Elektroshtepiake te Gjitha te Reja | Pamje Panormaike e Paster | Dritare Dopio Xham | Izolim Akustik | Tavane me Gips | Tualet me Hidrosanitare Cilesore | Instalimet Hidraulike dhe Elektrike Funksionale

Q1058

Te dhenat e ndarjes:

- 1 dhoma gjumi
- 1 kuzhine
- 1 tualet
- 1 korridor
- 1 Ballkon

Sip. Neto 55.4 m2ne certifikate
59 m2 total

Karakteristika:

- Pllaka
- I rregulluar totalisht nga e para.
- Mobilim I RI

- Zona ofron PARKIM
- KONDICIONER 1
- Pajisjet te gjitha te reja
- Pamje Panoramike e paster
- Ndricim natyral te larte gjate gjithe kohes
- Orientimi: JP ;
- Me pajisje ne gjendje shume te mire

- Lagje e qete , me banore familjare

- Ambiente te perbashketa ne lagje ( Kopesht , lulishte etj)
- Mobilim Druri
- E investuar totalisht dhe ne gjendje shume te mire.
- Perfekte per investim
- Tavan te varur
- Sallon I ri, Kolltuqe te reja
- Dyer Druri
- Dere e Blinduar
- Dritaret cilesore me dopjo
- Tualeti me dritare
- Sanitare shume cilesore

- Instalime Elektrike Cilesore
- Intalime Hidraulike te reja shume cilesore
- Facilietet afer
- Akses me Transport publik

Cmimi: 42,000 Euro
Ulet cmimi behet 39000 euro

Tel ose Whatsapp:


837

30/05/2019