SUPER OKAZION !!! Shitet apartament 2+1 Vala-Mar ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit Durres

Shtepi ne Shitje Data: 04/01/2020 10:48

74,700 Euro

  • SUPER OKAZION !!! Shitet apartament 2+1 Vala-Mar ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit

SUPER OKAZION !!! Vala-Mar 2 bedroom apartment for sale in Hamallaj, Lalzi Bay

Two bedroom apartment for sale with 99.6 m2 on 3rd floor of one of the residences of Vala-Mar in Hamallaj, Bay of Lalzi, positioned between the pines of the complex which is organized by a living room together with the cooking area, 2 bedrooms , 1 toilet and 1 balcony, parking. The complex "Vala Mar Residence" is being built in an Elite area of the Adriatic Sea, near Lalzi bay, untouched by mass tourism, only 38 km from Rinas International Airport and 42 km from the capital city of Tirana. "Vala Mar Residences" will be a fantastic resort, where apartments and villas will be surrounded by pines and overlooking the sea, the clear sandy beach. The apartment has 46.6 m2 of parcel space, as well as the entire area has the necessary facilities.
For more information or a property visit contact us at:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Boulevards Bajram Curri, Tirana, Albania. 1019


Pagesa 74,700 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 100.00
Kati 3
Qyteti - Zona Durres - Gjiri i Lalzit
Adresa Hamallaj, Albania
Lexime 1255

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 99.6 m2 ne katin e 3 te nje nga rezidencat e Vala-Mar ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit, e pozicionuar midis pishave te kompleksit i cili organizohet nga nje sallon ndenjeje bashke me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon, parkim. Kompleksi “Vala Mar Residence” po ndertohet ne nje zone Elitare te detit Adriatik, prane gjirit te Lalzit, i paprekur nga turizmi masiv, vetem 38 km nga Aeroporti Nderkombetar i Rinasit dhe 42 km nga kryeqyteti, Tirane. “Vala Mar Residences” do te jete nje resort fantastik, ku apartamentet edhe vilat do te jene te rrethuara nga pishat edhe me pamje nga deti, buze plazhit me rere te paster. Apartamenti disponon dhe siperfaqe parcele ne shfrytezim 46.6 m2, si dhe e gjithe zona gezon facilitet e nevojshme.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Njoftime te Ngjashme