Shitet Apartament 2+1 ne Vasil Shanto 76.000 Euro Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 21/08/2019 13:40

76,000 Euro

  • Shitet Apartament 2+1 ne Vasil Shanto 76.000 Euro
  • Shitet Apartament 2+1 ne Vasil Shanto 76.000 Euro
  • Shitet Apartament 2+1 ne Vasil Shanto 76.000 Euro
  • Shitet Apartament 2+1 ne Vasil Shanto 76.000 Euro

Two bedroom apartment for sale near Kodra e Diellit, 116.000 Euro

White Trend Street, 50 m from Kodra e Diellit Residence,
Sell Apartment 2 + 1, 106 m2, 2nd floor with elevator. Living Room, 2 Bedrooms, 2 Bathrooms, 1 Balcony, Furnished. Quiet environment. Price 116.000 Euro, negotiable. With Mortgages.
Tel. 069 77 63 141 - Albaprona


Pagesa 76,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Pjeserisht
Siperfaqa 79.00
Kati 7
Qyteti - Zona Tirane - Vasil Shanto
Adresa Rruga Ibrahim Dervishi, Tirana, Albania
Lexime 5346

Zona Vasil Shanto, afer KESH, ne Rr. Ibrahim Dervishi
Shitet Apartament 2+1, ne Katin e 7 dhe te fundit ne pallat me ashensor,
me siperfaqe 79.6 m2 (ne certifikate),

Perbehet nga Soxhorno, 2 Dhoma Gjumi, Tualet me dritare dhe Ballkon.
(Ne Ballkon ka te pershtatur edhe nje ambjent komod gatimi)

Cmimi 76.000 Euro

Tel. - Albaprona