Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 100 m2 60.000 Euro (Fresku) Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 21/09/2019 13:12

Tirana, sell apartment 2 + 1 + BLK Floor 3, 100 m² 60.000 Euro (Fresko)

Sell apartment in the area of Fresco near the Fresco Restaurant. The apartment is located on the 3rd floor of a new and well-maintained new palace. The apartment has an area of 100 m2 and is organized as follows: living room, cooking space, 2 bedrooms, toilet, balcony. The apartment is sold furnished. Its north-east-west orientation enables home lighting much of the day. The apartment's location offers ease of access to the area's advantages (tranquility, security, clean air and is a very family area, access to the main streets with an urban line that connects to Tirana center, schools, kindergartens, nurseries, different trading). Extras that the apartment offers: • with mortgage • regular cubiature • quality construction To visit us contact us plus 580


Pagesa 60,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 100.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Fresku
Lexime 2316

Shitet apartament ne zonen e Freskut ne afersi te Restorant Freskut. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati te ri dhe te mjaft mire administruar. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 100 m2 dhe eshte i organizuar si ne vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon. Apartamenti shitet i mobiluar. Orientimi i tij veri-lindje-perendim mundeson shtepise ndricim ne pjesen me te madhe te dites. Vendndodhja e apartamentit te ofron lehtesi ne aksesimin e avantazheve sipas zones (qetesine, sigurine , ajrin e paster si dhe eshte zone teper familjare, akses ne rruget kryesore me linje urbani qe te lidh me qendren e tiranes, shkolle, kopshte, cerdhe, njesi te ndryshme tregtare). Ekstra qe ofron apartamenti: • me hipotek • kubature e rregullt • ndertim cilesor Per ta vizituar na kontaktoni!plus 580