Apartament Fantastik 3+1 ne Shitje - Stadiumi Dinamo, me Terrace Panoramike Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 22/08/2019 12:58

300,000 Euro

  • Apartament Fantastik 3+1 ne Shitje - Stadiumi Dinamo, me Terrace Panoramike
  • Apartament Fantastik 3+1 ne Shitje - Stadiumi Dinamo, me Terrace Panoramike
  • Apartament Fantastik 3+1 ne Shitje - Stadiumi Dinamo, me Terrace Panoramike

Tirana, Rr. Petro Nini Luarasi, For Sale Apartment 128 m2

Tirana, in the Petro Nini Luarasi Street, near the Electric Market, opposite Minibashkise 2, Sell Apartment 128 m2

Apartment 2 + 1, Floor 2, Living Area, Kitchen & Dining Area, 2 Bedrooms, 2 Toilets, Balcony, Warehouse.

All areas have great surface and good exposure, with natural light.

Mortgages and Reassessment. Price: 121.600 Euro (950 Euro m2)

Tel. 069 77 63 141 - Albaprona


Pagesa 300,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 3+1     Mobilimi Pjeserisht
Siperfaqa 135.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Gjin Bue Shpata, Tirana, Albania
Lexime 6518

Tek Stadiumi Dinamo, afer lokal Ujvara.
Rr. Gjin Bue Shpata,
Prone totalisht e ristrukturuar me materiale cilesore dhe te shtrenjta.
Kati i 3 dhe i fundit. Apartamenti eshte 3+1 dhe perbehet nga:
Sallon ndenje, 3 Dhoma gjumi, 2 Tualete, me siperfaqe 135 m2 + 135 m2 terrace e shfrytezueshme,
e dekoruar me lule dhe gjelberim.

Te dyja tualetet jane me dritare.

Me Hipoteke. Ambjenti eshte i qete, i paster, me drite dhe relaksues.

Cmimi 300.000 Euro, i diskutueshem.

Tel. - Albaprona