Oferte Sezonale-Shitet Apartament 1+1,35.500 Eur (Lura 3,Gjiri i Lalzit) Durres

Shtepi ne Shitje Data: 19/08/2019 00:22

35,500 Euro

  • Oferte Sezonale-Shitet Apartament 1+1,35.500 Eur (Lura 3,Gjiri i Lalzit)
  • Oferte Sezonale-Shitet Apartament 1+1,35.500 Eur (Lura 3,Gjiri i Lalzit)
  • Oferte Sezonale-Shitet Apartament 1+1,35.500 Eur (Lura 3,Gjiri i Lalzit)
  • Oferte Sezonale-Shitet Apartament 1+1,35.500 Eur (Lura 3,Gjiri i Lalzit)
  • Oferte Sezonale-Shitet Apartament 1+1,35.500 Eur (Lura 3,Gjiri i Lalzit)

Sell Apartment 1 + 1, Bay of Lalzi

Sell Apartment 1 + 1 with surface 54 m2 to Lura Residential Complex, Lalzi Bay. Located between the pines of the complex which is organized by a living room + cooking area, 1 bedroom, 1 toilet and 1 balcony. Lura Tourist Village is set in a fantastic position amidst natural beauty, the complex is surrounded by a dense pine forest. The complex is located in the north of Durres and extends beyond the Adriatic Sea. The pine forest stretching along the coast also offers a rare beauty. The Mediterranean climate with more than 2000 hours of sunshine a year makes this attractive place and is the choice of multiple families for a relaxing second home. Price: 39.000 Euro.


Pagesa 35,500 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 54.00
Kati 3
Qyteti - Zona Durres - Gjiri i Lalzit
Adresa Rruga Gjiri i Lalzit, Durres, Albania
Lexime 3540

Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 54 m2 tek Kompleksi Rezidencial Lura 3, Gjiri i Lalzit. E pozicionuar midis pishave te kompleksit i cili organizohet nga nje sallon ndenie +ambientin e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Fshati Turistik Lura eshte i vendosur ne nje pozite fantastike ne mes te bukurise natyrore, kompleksi eshte i rrethuar nga nje pyll i dendur me pisha te gjelbra. Kompleksi eshte i vendosur ne veri te Durresit dhe shtrihet pertej Detit Adriatik. Pylli me pisha qe shtrihet pergjate bregdetit gjithashtu ofron nje bukuri te rralle. Klima mesdhetare me me shume se 2000 ore me diell ne vit e ben kete vend terheqes dhe te jete zgjedhja e familjeve te shumta per nje shtepi te dyte relaksuese.

Cmimi: 35.500 Euro

Gati per banim!