Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 101 m2 65.000 Euro (Fresku)ID: plus 10566 Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 03/02/2020 16:47

65,000 Euro

  • Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 101 m2 65.000 Euro (Fresku)ID: plus 10566
  • Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 101 m2 65.000 Euro (Fresku)ID: plus 10566
  • Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 101 m2 65.000 Euro (Fresku)ID: plus 10566
  • Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 101 m2 65.000 Euro (Fresku)ID: plus 10566
  • Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 101 m2 65.000 Euro (Fresku)ID: plus 10566
  • Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 101 m2 65.000 Euro (Fresku)ID: plus 10566

Tirana, sell apartment 2 + 1 + BLK Floor 3, 101 m² 65.000 Euro (Fresko)

An apartment is sold in the Freska area on Dajti Street near Qesarakas Restaurant. The apartment is located on the 3rd floor of a new and well-maintained new palace. The apartment has a surface of 101.7 m2 and is organized as follows: living room, cooking area, 2 bedrooms, 2 toilets, balcony. The apartment is sold empty. Its south-east orientation enables home lighting much of the day. The apartment's location offers ease of access to the area's advantages (tranquility, security, clean air and is a very family area, access to the main streets with an urban line that connects to Tirana center, schools, kindergartens, nurseries, different trading). Extras offered by the apartment: • with mortgage • regular cubiature • quality construction • fully invested To visit us contact us plus 604


Pagesa 65,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 101.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Fresku
Lexime 339

Shitet apartament ne zonen e Freskut ne rrugen e Dajtit ne afersi te Restorant Qesarakes. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati te ri dhe te mjaft mire administruar. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 101.7 m2 dhe eshte i organizuar si ne vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon. Apartamenti shitet bosh. Orientimi i tij jug-lindje i mundeson shtepise ndricim ne pjesen me te madhe te dites. Vendndodhja e apartamentit te ofron lehtesi ne aksesimin e avantazheve sipas zones (qetesine, sigurine , ajrin e paster si dhe eshte zone teper familjare, akses ne rruget kryesore me linje urbani qe te lidh me qendren e tiranes, shkolle, kopshte, cerdhe, njesi te ndryshme tregtare ). Ekstra qe ofron apartamenti: • me hipotek • kubature e rregullt • ndertim cilesor • totalisht e investuar Per ta vizituar na kontaktoni!ID: plus 10566