Tirane, shes apartament 2+1 Kati 4, 128 m2 128.000 Euro (SELVIA) Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 21/09/2019 16:24

128,000 Euro

  •  Tirane, shes apartament 2+1 Kati 4, 128 m2 128.000 Euro (SELVIA)
  •  Tirane, shes apartament 2+1 Kati 4, 128 m2 128.000 Euro (SELVIA)
  •  Tirane, shes apartament 2+1 Kati 4, 128 m2 128.000 Euro (SELVIA)

Tirana, sell apartment 2 + 1 Floor 1, 74.4 m² 56.000 Euro (Chimney)

The apartment is positioned in the area of Chakaku, at the "Bajram Curri" street. Apartment Information: • 1st Floor • Apartment Area: 74.4 m2 • Orientation North-West • Documentation: With Mortgage. The apartment is partially furnished and has: • Living room • Cooking space • 2 bedrooms • Natural aspirated toilet • Distributed corridor • Investing • Regular cottages • Accessible area in the city and preferred for housing. To visit us please contact us!


Pagesa 128,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 128.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga Selvia, Albania
Lexime 1605

Shitet apartament 2+1 te Selvia. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim, ne nje pallat te ri me ashensor dhe me dokumentacion te rregullt hipotekor. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 128 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon ndenje, kuzhina, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Orientimi i tij veri-lindje-perendim i mundeson shtepise ndricim ne pjesen me te madhe te dites. Vendodhja mjaft e mire e apartamentit te ofron mundesine e te gjitha lehtesirave ne kohe te shkurter. Per ta vizituar na kontaktoni!