SHITET APARTAMENT 1+1 TE LIQENI THATE Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 11/09/2019 19:16

64,000 Euro

  • SHITET APARTAMENT 1+1 TE LIQENI THATE
  • SHITET APARTAMENT 1+1 TE LIQENI THATE
  • SHITET APARTAMENT 1+1 TE LIQENI THATE
  • SHITET APARTAMENT 1+1 TE LIQENI THATE
  • SHITET APARTAMENT 1+1 TE LIQENI THATE
  • SHITET APARTAMENT 1+1 TE LIQENI THATE
  • SHITET APARTAMENT 1+1 TE LIQENI THATE

SOLD APARTMENT 1 + 1 TO LAKE THAT

Sell 1 + 1 apartment with total surface 72 m2. The apartment is organized in a corridor that makes distribution in Living room she in the bedroom. The toilet is with windows and has a balcony. It has south - east orientation. The apartment is under the mortgage process. For more information contact us.


Pagesa 64,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 72.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Rruga Hamdi Garunja, Tirana, Albania
Lexime 256

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe totale 72 m2. Apartamenti organizohet ne nje koridori qe ben shperndarjen ne Living room she ne dhomen e gjumit. Tualeti eshte me dritare dhe ka nje ballkon. Ka orientim nga jug - lindje. Apartmenti eshte ne proces hipotekimi. Per me shume informacion na kontaktoni.