Tirane, shes apartament duplex 4+1,280 m2, 157.000 Euro (Fresku) Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 11/10/2019 17:43

157,000 Euro

  • Tirane, shes apartament duplex 4+1,280 m2, 157.000 Euro (Fresku)
  • Tirane, shes apartament duplex 4+1,280 m2, 157.000 Euro (Fresku)

Tirana, sell duplex apartment 4 + 1 + A + BLK 250 m² 157.000 Euro (Fresko)

Duble is organized as a villa on the palace, verandah surrounded by a concrete frame with flowers and decorative trees, central grocery system, double glazed windows, and the most favored sunrises. Orientation east -Jug-West, Parking on floor -1 of the building. 1st floor: Living room with chimney and exit to veranda, 1 toilet and laundry, spacious kitchen with spacious living space, 1 double bedroom with toilet and a small balcony, 1 bedroom for the guests or children. Floor 2 (Attic) 2 Bedrooms and a living room. Price: 157.000 Euro.


Pagesa 157,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 4+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 250.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Fresku
Lexime 1172

Dubleksi eshte organizuar si nje vile mbi pallat , me verande e rrethuar me nje kornize betoni me hapsira per lule dhe peme dekorative , sistemi i grohjes qendror , dritaret dopio xham , dhe me orintimet me te favorshme te diellit . Orientim Lindje -Jug-Perendim, Parkim ne katin -1 te pallatit. Kati 1: Dhome ndenje me oxhak dhe dalje ne Verand, 1 Tualet dhe lavanteri ,Guzhina gatim ambjent me vete me hapsire te bollshme , 1 dhome gjumi matrimoniale me tualet dhe nje ballkon te vogel , 1 dhome gjumi per miqte ose femijet . Kati 2 ( Papafingo ) 2 Dhoma gjumi dhe nje dhome ndenje.

Cmim : 157.000 Euro.

Njoftime te Ngjashme