Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 6, 74 m2 (Allias)plus11501 (FH Opportunity +) Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 03/02/2020 16:47

55,000 Euro

  • Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 6, 74 m2  (Allias)plus11501 (FH Opportunity +)
  • Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 6, 74 m2  (Allias)plus11501 (FH Opportunity +)
  • Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 6, 74 m2  (Allias)plus11501 (FH Opportunity +)
  • Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 6, 74 m2  (Allias)plus11501 (FH Opportunity +)
  • Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 6, 74 m2  (Allias)plus11501 (FH Opportunity +)

Tirana, sell apartment 2 + 1 + BLK Floor 6, 74 m² 55.000 Euro (Allias)

Apartment for sale in the Allias area.Apartment is located on the 6th floor of an existing and well-maintained apartment building. The apartment has a surface of 74m2 and is organized as follows: living room, kitchen, 2 bedrooms, bathroom, balcony. The apartment is sold furnished. Its east-south orientation enables the home lighting for the most part of the day. The apartment's location offers ease of access to the area's advantages (tranquility, security, clean air and is a very family area, access to the main streets with an urban line that connects to Tirana center, schools, kindergartens, nurseries, different trading). Extras that the apartment offers: • with mortgage • regular square cubicle • quality construction To visit us contact us plus11501


Pagesa 55,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 74.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Allias, Tirana, Albania
Lexime 763

Shitet apartament ne zonen e Alliasit.Apartamenti ndodhet ne katin e 6 banim te nje pallati ekzistues dhe te mjaft mire administruar. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 74m2 dhe eshte i organizuar si ne vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon. Apartamenti shitet i mobiluar.Orientimi i tij lindje-jug mundeson shtepise ndricim ne pjesen me te madhe te dites. Vendndodhja e apartamentit te ofron lehtesi ne aksesimin e avantazheve sipas zones (qetesine, sigurine , ajrin e paster si dhe eshte zone teper familjare, akses ne rruget kryesore me linje urbani qe te lidh me qendren e tiranes, shkolle, kopshte, cerdhe, njesi te ndryshme tregtare). Ekstra qe ofron apartamenti: • me hipotek • kubature e rregullt katrore • ndertim cilesor Per ta vizituar na kontaktoni !
plus11501
(Future Home Opportunity Plus)