Shitet Vile Luksi 150 m2,Rezidenca “Argenta” 120.000 Eur(Vishaj,prane TEG) Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 19/08/2019 00:22

120,000 Euro

  • Shitet Vile Luksi 150 m2,Rezidenca “Argenta” 120.000 Eur(Vishaj,prane TEG)
  • Shitet Vile Luksi 150 m2,Rezidenca “Argenta” 120.000 Eur(Vishaj,prane TEG)
  • Shitet Vile Luksi 150 m2,Rezidenca “Argenta” 120.000 Eur(Vishaj,prane TEG)

Sell Villa Luxurious 150 m2, Residence "Argenta" 119.500Eur (Vishaj, near TEG)

A villa is sold in the "Argenta" complex, which is a villa community, organized under a modern and stylish siege. This small complex consists of 8 villas, a sports field and a playground and position on a gentle hill in the village called Vishaj. The villa is located 8 minutes away from TEG. The villas are arranged on 2 floors. On the first floor there is the living room with chimney and the spacious space with glazed windows which illuminates the entire environment and enjoys the view that offers the complex, the cooking environment together with the dining room, laundry and toilet.
On the second floor there are 3 rooms each with balcony and toilet.

The building plot is 150 m2 and the land surface is 370 m2.

The complex has guard and cameras that monitor the outdoor facilities 24 h.

Price: 119.500 Euro.

With regular mortgages!


Pagesa 120,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 3+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 370.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Vishaj, Albania
Lexime 817

Shitet vile ne kompleksin “Argenta” i cili eshte nje bashkesi vilash, te organizuara nen nje rrethim modern dhe elegant. Ky kompleks i vogel i perbere prej 8 vilash, fushes sportive dhe nje kendi lojrash dhe pozicionhet ne nje koder te bute ne fshatin e quajtur Vishaj. Vila ndodhet 8 minuta larg nga TEG-u. Vilat organizohet ne 2 kate. Ne katin e pare ndodhet salloni I ndenjies me oxhak dhe hapsira e bollshme me vetrate xhami permes se ciles ndricohe gjithe ambienti dhe shijohet pamja qe ofron kompleksi, ambient I gatimit se bashku me dhomen e ngrenies, lavanteria dhe tualeti.
Ne katin e dyte ndodhen 3 dhoma ku secila ka ballkon dhe tualet.

Siperfaqe ndertimi viles eshte 150 m2 dhe siperfaqe trualli 370 m2.

Kompleksi ka roje dhe kamera qe monitorojne ambientet e jashtme 24 h.

Cmimi:120.000 Euro.

Me hipoteke te rregullt!