Shitet | apartament 2+1, 94 m2, me hipoteke 95 000 euro tek Rruga e Durresit! Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 11/09/2019 13:01

95,000 Euro

  • Shitet | apartament 2+1, 94 m2, me hipoteke 95 000 euro tek Rruga e Durresit!
  • Shitet | apartament 2+1, 94 m2, me hipoteke 95 000 euro tek Rruga e Durresit!
  • Shitet | apartament 2+1, 94 m2, me hipoteke 95 000 euro tek Rruga e Durresit!
  • Shitet | apartament 2+1, 94 m2, me hipoteke 95 000 euro tek Rruga e Durresit!

Sell | 2 + 1 apartment, 94 m2, with a 95,000 euro mortgage on Durres Street!

Sell | 2 + 1 apartment, 94 m2, with a 95,000 euro mortgage on Durres Street! Organized in: 1 spacious living room + kitchen, 2 bedrooms, 1 distribution hallway, 1 toilet and 1 balcony. The area where the apartment is located is quiet and very family friendly. The apartment is located on the 4th floor of a new building with elevator. The apartment is equipped with regular mortgage documentation. The apartment is newly renovated with the best materials. White doors, parquet, modern bathroom etc. The area is very good and has all the amenities of a child and adult lifestyle. for more info contact us on 0676959395


Pagesa 95,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 95.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga e Durresit, Tirana, Albania
Lexime 181

Shitet | apartament 2+1, 94 m2, me hipoteke 95 000 euro tek Rruga e Durresit! I organizuar ne: 1 sallon i bollshem + kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 korridor shperndares, 1 tualet dhe 1 ballkon. Zona ku ndodhet apartamenti eshte e qete dhe shume familjare. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor . Apartamenti eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. Apartamenti eshte i sapo rikonstruktuar me materialet me te mira. Dyer tebardha, parket, banjo moderne etj. Zona eshte shume e mire dhe i ka te gjitha facilitet e jeteses di per femije dhe te ritur. per me shume info kontakto ne
https://bit.ly/2k1d6Bg