Tirane, shes apartament duplex 1+1 Kati 0, 34 m2 25.000 Euro (Rruga Riza Cerova) Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 11/09/2019 16:31

25,000 Euro

  • Tirane, shes apartament duplex 1+1 Kati 0, 34 m2 25.000 Euro (Rruga Riza Cerova)
  • Tirane, shes apartament duplex 1+1 Kati 0, 34 m2 25.000 Euro (Rruga Riza Cerova)
  • Tirane, shes apartament duplex 1+1 Kati 0, 34 m2 25.000 Euro (Rruga Riza Cerova)
  • Tirane, shes apartament duplex 1+1 Kati 0, 34 m2 25.000 Euro (Rruga Riza Cerova)

Tirana, for sale duplex 1 + 1 floor 0, 34 m² 25.000 Euro (Riza Cerova Street)

1 + 1 Duplex apartment for sale on "Riza Cerova" street. The apartment is located on the 10th floor of a new building. The apartment has a total surface of 34 m2, 17 m2 each floor and is organized in living area, cooking area, 1 bedroom, 1 toilet. The favorable location makes it possible to access the facilities offered by the area. . The apartment is equipped with regular mortgage documentation. Contact us to visit!

OPP11692Cel. : 0692542480


Pagesa 25,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi Pjeserisht
Siperfaqa 34.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Adresa Rruga Riza Cerova, Tirana, Albania
Lexime 1178

Shitet apartament 1+1 Duplex tek rruga"Riza Cerova". Apartamenti ndodhet ne katin e 0 banim te nje pallati te ri. Apartamenti ka siperfaqe totale prej 34 m2 , 17 m2 secili kat dhe eshte i organizuar ne ambient ndenje, ambient gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet. Vendodhja e favorshme ben te mundur aksesimin e faciliteteve qe ofron zona. . Apartamenti eshte i pajisur me dokumnetacion te rregullt hipotekor. Per ta vizituar na kontaktoni!

OPP11692Cel. :