Shitet Apartament 1+1 prane qendres Globe Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 19/08/2019 12:18

63,000 Euro

  • Shitet Apartament 1+1 prane qendres Globe
  • Shitet Apartament 1+1 prane qendres Globe
  • Shitet Apartament 1+1 prane qendres Globe
  • Shitet Apartament 1+1 prane qendres Globe

One room apartment for sale near Globe center

One of the highest quality apartments in the area for sale 1 + 1 invested apartment. Organized in living and kitchen area, bedroom, bathroom and balcony.The apartment has 55m2


Pagesa 63,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 55.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa globi
Lexime 103

Ne nje nga pallatet me cilesore ne zone shitet apartament 1+1 i investuar .Organizuar ne ambjent ndenjie dhe kuzhine,dhome gjumi, tualet dhe ballkon.Apartamenti ka siperfaqe 55m2