Shitet vile, Qerret. Kavaje

Shtepi ne Shitje Data: 21/08/2019 19:34

Villa for sale, Chariot.

Three storey villa for sale in Charret, formerly invested and inhabited.

The villa is located 100m from the sea, is totally invested, with a very large yard, also invested.

It is divided into 3 entrances, 1 + 1, which makes it possible to use it for business.

Land area: 1000m2

Location: Chariots, near the yacht port.

For more information: 0698884801 0676015000


Pagesa 265,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 3+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 320.00
Kati 3
Qyteti - Zona Kavaje - Qerret
Adresa Qerret, Albania
Lexime 2910

Shitet vile 3 kateshe, ne Qerret, e investuar dhe e banuar me pare.

Vila ndodhet ne nje largesi 100m nga deti, eshte e investuar totalisht, me nje oborr shume te madh, gjithashtu te investuar.

Ajo eshte e ndare ne 3 hyrje, 1+1, cka e ben te mundur shfrytezimin e saj per biznes (hoteleri).

Siperfaqja e tokes: 1000m2

Vendndodhja: Qerret, afer portit te jahteve.

Per me teper informacion: /

Njoftime te Ngjashme