Shitet Shtepi ne Babru! Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 13/08/2019 22:53

132,000 Euro

  • Shitet Shtepi ne Babru!
  • Shitet Shtepi ne Babru!
  • Shitet Shtepi ne Babru!
  • Shitet Shtepi ne Babru!

House for sale in Babru!

House under legalization process
The land is with certificate of ownership and mortgaged


Pagesa 132,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 3+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 280.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Kamez/Paskuqan
Adresa Babrru Koder tek fusha e Druve
Lexime 83

Shtepia ne proces legalizimi
Trualli eshte me certifikate pronesie dhe e hipotekuar

Njoftime te Ngjashme