Shitet Apartament 2+1 prane Shkolles se Bashkuar Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 19/08/2019 14:16

80,000 Euro

  • Shitet Apartament 2+1 prane Shkolles se Bashkuar
  • Shitet Apartament 2+1 prane Shkolles se Bashkuar
  • Shitet Apartament 2+1 prane Shkolles se Bashkuar
  • Shitet Apartament 2+1 prane Shkolles se Bashkuar

Two room apartment for sale near United School

Two room apartment for sale on the 5th floor of a 7 storey new building with elevator. The apartment is organized as follows, living room with cooking area, 2 bedrooms, 1 toilet and 2 balconies. The orientation of the apartment is east and west with natural light throughout the day. The area in which the apartment is located has all the amenities available. Provides regular mortgage documentation, for more information contact us!


Pagesa 80,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Pjeserisht
Siperfaqa 87.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Shkolla e Bashkuar Tirana, Albania
Lexime 146

Shitet Apartament 2+1 plus post parkimi ne katin e 5 te nje pallati te Ri 7 katesh me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte, sallon ndenje bashke me ambjentin e gatimit, 2 dhoma gjumi , 1 tualet si dhe 2 ballkone. Orientimi i apartamentit eshte edhe lindje dhe perendim me ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti i ka te gjitha facilitetet e mundeshme.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor, per me shume informacion na kontaktoni!