SHITET APARTAMENT 2+1 NE DON BOSKO Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 19/08/2019 14:17

74,000 Euro

  • SHITET APARTAMENT 2+1 NE DON BOSKO
  • SHITET APARTAMENT 2+1 NE DON BOSKO
  • SHITET APARTAMENT 2+1 NE DON BOSKO
  • SHITET APARTAMENT 2+1 NE DON BOSKO

SELL 2 + 1 APARTMENT IN DON BOSKO

Two room apartment for sale near "Eshref Frasheri" street, near Vizion plus 2 + 1, located on the 4th floor. The apartment is organized by a spacious hallway, living room with separate cooking area, two bedrooms, balcony and toilet. Southwest orientation. With regular mortgage documentation. Also for sale is the apartment above it which can be easily organized in duplexes.
Negotiated price depending on the payment method. Sell empty


Pagesa 74,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 82.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Rruga Eshref Frasheri, Tirana, Albania
Lexime 188

Ne rrugen " Eshref Frasheri " prane Vizion plus shitet apartamenti 2+1 i ndodhur ne katin e 4 (katert), banim te nje ndertimi te ri cilesor . Apartmaneti organizohet nga nje koridor i bollshem , salloni se bashku me ambientin e vecuar te gatimit , dy dhoma gjumi , ballkoni dhe tualeti . Orientim jug-perendim . Me dokumentacion te rregullt hipotekor. Ne shitje eshte gjithashtu edhe apartamenti siper tij te cilen mund te organizohen lehtesisht ne duplex .
Cmimi i negociueshem ne varesi te menyres se pageses . Shitet bosh