Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 6, 122 m2 65.000 Euro (Fresku) Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 17/09/2019 14:44

Tirana, sell apartment 2 + 1 + BLK Floor 6, 122 m² 65.000 Euro (Refresh)

Apartment for sale in the area of Fresco on Shefqet Kuka Street. The apartment is situated on the 6th floor of a new building and is well managed. The apartment has a surface of 122m2 and is organized as follows: living room, kitchen, 2 bedrooms, bathroom, balcony. The apartment is furnished. Its north-east orientation enables home lighting throughout most of the day. The location of the apartment offers easy access to the advantages by area (tranquility, security, clean air as well as being a very family-friendly area, access to the main roads with an urban line connecting the center of Tirana, school, kindergartens, nurseries, various trading). Extras offered by the apartment: • with mortgage • regular square footage • quality construction Contact us to visit! plus11839


Pagesa 65,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 122.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Fresku
Lexime 196

Shitet apartament(Papafingo) ne zonen e Freskut ne rrugen Shefqet Kuka. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 banim te nje pallati te ri dhe te mjaft mire administruar. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 122m2 dhe eshte i organizuar si ne vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhome gjumi, tualet, ballkon. Apartamenti shitet i mobiluar. Orientimi i tij veri-lindje mundeson shtepise ndricim ne pjesen me te madhe te dites. Vendndodhja e apartamentit te ofron lehtesi ne aksesimin e avantazheve sipas zones (qetesine, sigurine , ajrin e paster si dhe eshte zone teper familjare, akses ne rruget kryesore me linje urbani qe te lidh me qendren e tiranes, shkolle, kopshte, cerdhe, njesi te ndryshme tregtare). Ekstra qe ofron apartamenti: • me hipotek • kubature e rregullt katrore • ndertim cilesor Per ta vizituar na kontaktoni! plus11839