Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 4, 58 m2 55.000 Euro (Rruga Thanas Ziko) Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 20/09/2019 16:36

55,000 Euro

  • Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 4, 58 m2 55.000 Euro (Rruga Thanas Ziko)
  • Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 4, 58 m2 55.000 Euro (Rruga Thanas Ziko)
  • Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 4, 58 m2 55.000 Euro (Rruga Thanas Ziko)
  • Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 4, 58 m2 55.000 Euro (Rruga Thanas Ziko)
  • Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 4, 58 m2 55.000 Euro (Rruga Thanas Ziko)

Tirana, sell apartment 1 + 1 + BLK Floor 4, 58 m² 55.000 Euro (Thanas Ziko Street)

One room apartment for sale in "Thanas Ziko" street. The apartment is located on the 4th floor of an existing building with a total surface of 58 m2, organized in a living room, kitchen, 1 bedroom, 1 toilet and 1 balcony. The favorable location makes it possible to access the facilities offered by the area. The apartment has regular mortgage documentation. Contact us to visit!

OPP11892


Cel. : 0692542480


Pagesa 55,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 58.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Adresa Rruga Thanas Ziko, Tirana, Albania
Lexime 281

Shitet apartament 1+1 tek rruga "Thanas Ziko". Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues me siperfaqe totale prej 58 m2 , eshte i organizuar ne nje sallon ndenje, ambient gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Vendodhja e favorshme ben te mundur aksesimin e faciliteteve qe ofron zona. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per ta vizituar na kontaktoni!

OPP11892


Cel. :