SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE RING CENTER! Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 05/10/2019 11:41

170,000 Euro

  • SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE RING CENTER!
  • SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE RING CENTER!
  • SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE RING CENTER!
  • SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE RING CENTER!

APARTMENT FOR SALE 2 + 1 + 2 RING CENTER!

Two room apartment for sale near "Zogu i Zi", on the 8th floor. In this new and very high quality building materials. The apartment is organized living room with shared kitchen area with balcony access, a corridor that distributes the bedrooms, matrimonial rooms with separate toilet and balcony, a children's room, a toilet and a living room. suitable for laundry. The orientation of the apartment is north-east and there is natural light throughout the day. The area in which the building is located has almost all the facilities for a comfortable living.
Has regular mortgage documentation


Pagesa 170,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 101.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga e Durresit, Tirana, Albania
Lexime 201

Prane Zogut te Zi, tek pallati i "Ring Center" shitet apartament 2+1+2 ne katin e 8 . Ne kete pallati te ri dhe shume cilesor te materialeve te ndertimit. Apartamenti eshte i organizuar sallon ndenje me ambient gatimi te perbashket me dalje ne ballkon, nje korridor i cili ben shperndarjen e dhomave te gjumit, dhoma matrimoniale me tualet dhe me ballkon te vecuar, nje dhome femijesh, tualeti i zones se dites dhe nje dhome e pershtatshme per lavanteri. Orientimi i apartamentit eshte veri-lindje dhe ka ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet pallati ka pothuajse te gjithe facilitetet e mundeshme per nje jetese komode.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor