Shitet apartament 2+1 tek Hipoteka Mundesi Pagese Me Keste Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 15/01/2020 14:54

91,200 Euro

Two bedroom apartment for sale in Mortgage

Two bedroom apartment for sale in the Quartum Residence complex.
The apartment has 86.84 m2 of living space located on the 1st floor of a new building complex, with high quality works, ventilated facade, acoustic insulation and 2 lifts.
Organization starts from the living room, a bedroom, a toilet and a balcony. The controversial price. Possibility of layout and floor options.
For more information or a visit to the property contact us at:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
Baj Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania. 1019


Pagesa 91,200 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 86.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Harry Fultz
Lexime 139
Shitet apartament 2+1 tek Hipoteka Mundesi Pagese Me Keste 3.PNG (Format PNG) |

Shitet apartament 2+1 tek Hipoteka ne kompleksin Quartum Residence.
Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 86.84 m2 ndodhet ne katin e 1-te te nje kompleksi te ri ne ndertim , me punime mjaft cilesore , me fasade te ventiluar, izolim akustik dhe 2 ashensore .
Organizimi fillon nga salloni , nje dhome gjumi , nje tualete dhe nje ballkon. Cmimi i diskutueshem. Mundesi zgjedhje planimetrie dhe kati.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019