Apartament per shitje 1+1 te Stacioni i Trenit Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 11/09/2019 12:54

85,000 Euro

  • Apartament per shitje 1+1 te Stacioni i Trenit
  • Apartament per shitje 1+1 te Stacioni i Trenit
  • Apartament per shitje 1+1 te Stacioni i Trenit
  • Apartament per shitje 1+1 te Stacioni i Trenit
  • Apartament per shitje 1+1 te Stacioni i Trenit
  • Apartament per shitje 1+1 te Stacioni i Trenit
  • Apartament per shitje 1+1 te Stacioni i Trenit

One bedroom apartment for sale in Train Station

1 + 1 apartment for sale on 92m² Boulevard Zogu I. The apartment is located on the 3rd floor of a building with elevator. The apartment is organized with 1 bedroom, a living room, a kitchen, a bathroom and a balcony. It is furnished or empty.
Price: 85,000 EUR


Pagesa 85,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 92.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Zogu I Boulevard, Tirana, Albania
Lexime 120

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 92m2 tek bulevardi Zogu I. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati me ashensor. Apartamenti eshte I organizuar me 1 dhome gjumi, nje sallon, kuzhine, banjo dhe nje ballkon. Jepet e mobiluar ose bosh.
Cmimi: 85,000 EUR