Shitet Apartament Luksi 2+1,92 m2,127.000 Eur(Kompleksi Dinamo) Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 12/11/2019 19:52

127,000 Euro

  • Shitet Apartament Luksi 2+1,92 m2,127.000 Eur(Kompleksi Dinamo)
  • Shitet Apartament Luksi 2+1,92 m2,127.000 Eur(Kompleksi Dinamo)
  • Shitet Apartament Luksi 2+1,92 m2,127.000 Eur(Kompleksi Dinamo)
  • Shitet Apartament Luksi 2+1,92 m2,127.000 Eur(Kompleksi Dinamo)

One bedroom apartment for sale in Laprake

Newly finished new building, high quality works, south-west view, modern elevator. The apartment is of 1 + 1 type, 2nd floor, consists of soxhorno, 1 bedroom +1 toilet and balcony. The total area of the apartment is 64 m2. Apartment previously uninhabited. Price: 52.000 Euro. With a regular mortgage!


Pagesa 127,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 92.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania
Lexime 884

Shitet pallat i ri ,punime teper cilesore, pamje nga lindja,me ashensor modern.

Apartamenti eshte i tipit 2+1, kati 4 banimit, perbehet nga soxhorno+gatim,2 dhoma gjumi +2 tualete dhe 1 ballkon.

Siperfaqe totale e apartamentit eshte 92 m2.

Cilesia e punimeve nr 1 ne Tirane!

Cmimi : 127.000 Euro.