Shitet super apartament ne Qerret, Golem Durres

Shtepi ne Shitje Data: 11/09/2019 15:37

38,000 Euro

  • Shitet super apartament ne Qerret, Golem

Super apartment for sale in Golem, Golem

Two bedroom apartment for sale in Golem, Golem.
The premises are very close to the coast, in a very good and quiet area of the beach.
Type 2 + 1.
The apartment has a total area of 74 m2.
It is organized in a large living room, kitchen, 2 bedrooms and 2 bathrooms.
It is situated on the ground floor of a residential building.
Price is 38.000 Euro.
It's in the tile phase.
Enjoy the freshness of the sea with the best apartments.
The best prices are found only in us.
For more information contact the numbers
0697264350 and 0699947554.


Pagesa 38,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 74.00
Kati 1
Qyteti - Zona Durres - Golem/Shkembi Kavajes
Adresa Qerret, Albania
Lexime 415

Shitet apartament 2+1 ne Qerret, Golem.
Ambientet jane shume afer bregdetit, ne nje zone shume te mire dhe te qete te plazhit.
Tipi 2+1.
Apatamenti ka siperfaqe totale 74 m2.
Eshte i organizuar ne nje sallon te madh, kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete.
Ndodhet ne katin e pare te banimit.
Cmimi eshte 38.000Euro.
Eshte ne faze pllake.
Shijoni me nga afer freskine e detit me apartamentet me te mira.
Cmimet me te mira i gjeni vetem tek ne.
Per me shume informacione kontaktoni ne numrat
dhe .


Njoftime te Ngjashme