Shtepi Private Kombinat Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 09/01/2020 11:02

200,000 Euro

  • Shtepi Private Kombinat
  • Shtepi Private Kombinat
  • Shtepi Private Kombinat
  • Shtepi Private Kombinat

Private Combine House

Villa for sale in Kombinat area in Sharre.
The villa has a 1 storey structure, with a surface of 100 m2, 1000 m2 of land.
It has all the orientations and has regular mortgage documentation.
The villa has: 1 living room with cooking area, 2 bedrooms, 1 bathroom, storage room, patio.


Pagesa 200,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 1000.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Kombinat, Tirana, Albania
Lexime 190

Shitet vile ne zonen e Kombinatit ne Sharre.
Vila ka strukture 1 kateshe, me siperfaqe ndertimi 100 m2, siperfaqe toke 1000 m2.
Disponon te gjitha orientimet si dhe ka dokumentacion te rregullt hipotekor.
Vila disponon: 1 sallon ndenje sebashku me ambjentin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet , depo, oborr.