OKAZION! Shitet apartament tek 21 Dhjetori 800Euro/m2 Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 13/09/2019 13:17

128,000 Euro

  • OKAZION! Shitet apartament tek 21 Dhjetori 800Euro/m2
  • OKAZION! Shitet apartament tek 21 Dhjetori 800Euro/m2
  • OKAZION! Shitet apartament tek 21 Dhjetori 800Euro/m2
  • OKAZION! Shitet apartament tek 21 Dhjetori 800Euro/m2

OKAZION! Apartment for sale on 21 December 800 € m2

3 + 1 apartment for sale in the area of 21 December, Frederik Shiroka Street near market Joena. Positioned on the 3rd floor of a new building with elevator. It has a total surface of 160 m2 with 11.6 m2 of veranda. It is organized in 1 living room + kitchen, 3 bedrooms, 2 bathrooms and 1 veranda. The apartment is in the process of being mortgaged. Price of area 1200Euro m2
Price: 800 Euro m2
For more details or a visit to the property do not hesitate to contact us!


Pagesa 128,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 3+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 160.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Frederik Shiroka, Tirana, Albania
Lexime 54

Shitet apartament 3+1 tek zona e 21 Dhjetorit ,Rruga Frederik Shiroka prane market Joena . I pozicionuar ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor . Ka nje siperfaqe totale 160 m2 ku 11.6 m2 eshte veranda . Organizohet ne 1 sallon ndenje+kuzhine,3 dhoma gjumi ,2 tualete dhe 1 verande . Apartamenti eshte ne proces hipotekimi .Cmimi i zones 1200Euro/m2
Cmimi Okazion : 800 Euro/m2
Per me shume detaje ose nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni !