Te Liqeni Shitet Apartament 3+1 Me Pamje Fantastike! Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 27/01/2020 10:10

195,000 Euro

  • Te Liqeni Shitet Apartament 3+1 Me Pamje Fantastike!
  • Te Liqeni Shitet Apartament 3+1 Me Pamje Fantastike!
  • Te Liqeni Shitet Apartament 3+1 Me Pamje Fantastike!
  • Te Liqeni Shitet Apartament 3+1 Me Pamje Fantastike!
  • Te Liqeni Shitet Apartament 3+1 Me Pamje Fantastike!
  • Te Liqeni Shitet Apartament 3+1 Me Pamje Fantastike!

Lake Sell 3 + 1 Apartment With Fantastic Views!

Near the Lake of Tirana, in Sami Frasheri street, super 3 + 1 + 2 apartment is for sale on the ninth floor of a new building. It has perfect organization and every space is best utilized. The living room with its cooking area has access to the south-facing balcony, with fantastic views of the lake hills. The apartment has three bedrooms with large open space, two bathrooms and a storage room. The high floor, the South-East orientation and the distance to other buildings enable high natural light and unobstructed views of the city and the lake hills. It is located in a very dynamic area that offers all the services and facilities, as well as easily accessed by the Ring Road, Tirana-Elbasan highway, Mother Teresa Square etc. You will find everything you need for a comfortable and comfortable lifestyle.


Pagesa 195,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 3+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 150.00
Kati 9
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa liqeni artificial i tiranes
Lexime 973

Prane Liqenit te Tiranes, ne rrugen Sami Frasheri, shitet super apartament 3+1+2 ne katin e nente te nje ndertimi te ri. Ka organizim perfekt dhe cdo hapesire eshte e shrytezuar me se miri. Salloni i ndenjes me ambientin e gatimit kane dalje ne ballkon te orientuar nga jugu, me pamje fantastike te kodrave te liqenit. Apartamenti ka tre dhoma gjumi me hapesire te madhe, dy tualete dhe nje depo. Kati i larte, orientimi Jug-Lindje dhe largesia me ndertesat e tjera i mundeson ndricim te larte natyral dhe pamje te papenguar te qytetit dhe kodrave te liqenit. Ndodhet ne nje zone mjaft dinamike e cila ju ofron te gjitha sherbimet dhe facilitetet, si dhe aksesohet lehtesisht nga Unaza e Tiranes, autostrada Tirane-Elbasan, sheshi Nene Tereza etj. Do te gjeni gjithca qe ju duhet per nje jetese komode dhe te qete.