TEK 21 DHJETORI SHITET APARTAMET 2+1 I MOBILUAR! Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 01/10/2019 17:41

84,000 Euro

  • TEK 21 DHJETORI SHITET APARTAMET 2+1 I MOBILUAR!
  • TEK 21 DHJETORI SHITET APARTAMET 2+1 I MOBILUAR!
  • TEK 21 DHJETORI SHITET APARTAMET 2+1 I MOBILUAR!

ON DECEMBER 21 SELL 2 + 1 FURNISHED APARTMENTS!

On Kavaja Street, near German Hospital, Apartment for sale 2 + 1, on the 2nd floor of an existing building, on the main street. The apartment is organized as follows; Living room, separate kitchen, bedroom, bathroom with windows. The apartment has been completely reconstructed since the wiring, walls, doors, windows, changed furniture 1 year ago, has a water tank. The area to which it is located has many facilities both near the 21 December intersection and near the Center. The orientation of the apartment is East-West, with regular layout and complete mortgage documentation.


Pagesa 84,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 60.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa 21 Dhjetori, Tirana, Albania
Lexime 235

Ne Rrugen e Kavajes , prane Spitalit Gjerman , Shitet Apartament 2+1, ne katin e 2 te nje pallati ekzistues, ne rruge kryesore. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte; Sallon ndenje , ambient gatimi me vehte , dhome gjumi , tualet me dritare. Apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar qe nga instalimet elektrike, muret, dyert, xhamat , mobilimi i ndryshuar para 1 viti, ka depozite uji me vete. Zona te cilen ndohet ka shume lehtesira si prane kryqezimit 21 Dhjetori, ashtu dhe prane Qendres. Orientimi i apartametit eshte Lindje-Perendim ,me planimetri te rregullt dhe dokumentcion te plote hipotekor.