Shitet Apartament 2+1 ne Allias,Njazi Meka Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 11/09/2019 11:56

Two bedroom apartment for sale in Allias, Njazi Mecca

Two room apartment for sale above 71.3m on the second floor in an existing building, prefabricated and very well maintained by the residents of the building.
The apartment is completely renovated, has LP orientation, and is located in Str.
It is equipped with certificate of ownership.
The price is a little controversial
For more contact.


Pagesa 53,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 72.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga Njazi Meka, Tirana, Albania
Lexime 64

Shitet Apartament 2+1 me sip,71.3m ne katin e dyte ne nje pallat egzistues,parafabrikat dhe shume te mirmbajtur nga banoret e pallatit.
Apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar,ka orientim L-P,dhe ndodhet ne rr,Njazi Meka afer Kopshtit 27,ose market Coop.
Eshte e pajisur me certifikate pronesie.
Cmimi eshte pak i diskutushem
Per me shume kontaktoni.