Shitet apartament 2+1 prane Eleonor Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 27/09/2019 12:30

82,992 Euro

  • Shitet apartament 2+1 prane Eleonor

Two room apartment for sale near Eleonor

New 2 + 1 apartment with considerable surface of 103.74 m2.
Area: Near Paris Commune and Eleonor.
There are regular cubes:
- Salon
- Kitchen
- 2 Bedrooms
- Corridor
- Balcony
- 2 toilets
It has regular mortgage documentation
Sold at 800 Euro m2
Contact us for a property visit:
Cel. 0693555508
Email: realprona@gmail.com


Pagesa 82,992 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 104.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Kodra e Diellit
Adresa Rruga Rrapo Hekali, Tirana, Albania
Lexime 145

Shitet apartament i ri 2+1 me siperfaqe te konsiderueshme prej 103.74 m2.
Zona: Pran Komunes Parisit dhe Eleonor.
Ka kubature te rregullt:
- Sallon
- Guzhine
- 2 Dhoma gjumi
- Korridor
- Ballkon
- 2 tualete
Eshte me dokumentacion te rregullt hipotekor
Shitet me 800 Euro / m2
Per vizite ne prone na kontaktoni:
Cel.
Email: realprona@gmail.com