SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE PROKURORISE SE TIRANES Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 11/09/2019 11:56

45,000 Euro

  • SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE PROKURORISE SE TIRANES
  • SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE PROKURORISE SE TIRANES
  • SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE PROKURORISE SE TIRANES
  • SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE PROKURORISE SE TIRANES

SELL APARTMENT 1 + 1 BEFORE TIRANA PROSECUTION

One bedroom apartment for sale in Haxhi Dalliu street with 55sqm of living space. It is situated on the fourth floor of an existing building. It is organized by a living and cooking area, a bedroom, a toilet, a hallway, a balcony. Oriented by the Southwest, offering daylight and natural heat throughout the day. Has regular ownership documents. Contact us for more information or a visit to the property.


Pagesa 45,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 55.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania
Lexime 313

Shitet apartament 1+1 ne rrugen Haxhi Dalliu me siperfaqe 55m2. Ndodhet ne katin e katert te banimit te nje pallati ekzistues. Organizohet nga nje ambient ndenjeje dhe gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet, nje koridor, nje ballkon. Orientohet nga Jug-Perendimi duke ofruar drite dhe ngrohje natyrale per gjate gjithe dites. Disponon dokumenta te rregullta pronesie. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.