Okazion--Durres,shes Vile 2 kateshe,120 m2,188.000 Eur (San Pietro Resort) Durres

Shtepi ne Shitje Data: 14/01/2020 12:14

188,000 Euro

  • Okazion--Durres,shes Vile 2 kateshe,120 m2,188.000 Eur (San Pietro Resort)
  • Okazion--Durres,shes Vile 2 kateshe,120 m2,188.000 Eur (San Pietro Resort)
  • Okazion--Durres,shes Vile 2 kateshe,120 m2,188.000 Eur (San Pietro Resort)
  • Okazion--Durres,shes Vile 2 kateshe,120 m2,188.000 Eur (San Pietro Resort)

Durres, for sale Villa 2 + 1 + A + BLK 120 m², (Lalzit Bay)

Sell super villa 2 + 1 in one of the best resorts of Lalzi Bay, Complex "San Pietro". The San Pietro Resort offers you a high lifestyle, very close to the coast. The villa is designed on two floors and has a courtyard area. The surface of the villa is 120 m2. of ground floor is 50.67 m2, Sur. the first floor is 69.23 m2; The ground floor is organized in 1 gorgeous living room, with 1 toilet and furnished with a super color combination. The first floor comprises 2 bedrooms, with a lovely veranda and 1 toilet. Price: 189.000 Euro.


Pagesa 188,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 120.00
Kati 2
Qyteti - Zona Durres - Gjiri i Lalzit
Adresa Rruga Gjiri i Lalzit, Durres, Albania
Lexime 1236

Shitet super Vile 2+1 ne nje nga resortet me te mira te Gjirin e Lalzit, Kompleksi "San Pietro" .
San Pietro Resort ju ofron nje stil jetese te larte, shume prane bregdetit.
Vila eshte e konceptuar ne dy kate banimi dhe ka edhe pjesen e oborrit.
Siperfaqja e viles eshte 120 m2,Sip. e katit perdhe eshte 50.67 m2,Sip. katit te pare eshte 69.23 m2;
Kati perdhe eshte i organizuar ne 1 sallon te mrekullueshem, me 1 tualet dhe i arreduar me nje super kombinim te ngjyrave.
Kati i pare perfshin 2 dhoma gjumi, me nje verande te bukur dhe 1 tualet.

Cmimi : 188.000 Euro.

Kompleksi me i mire ne bregdetin shqiptar!