SHITET APARTAMENT 2+1 ME HIPOTEKE NE DON BOSKO Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 02/11/2019 20:05

67,000 Euro

  • SHITET APARTAMENT 2+1 ME HIPOTEKE NE DON BOSKO
  • SHITET APARTAMENT 2+1 ME HIPOTEKE NE DON BOSKO
  • SHITET APARTAMENT 2+1 ME HIPOTEKE NE DON BOSKO

SELL 2 + 1 APARTMENT FOR SALE IN DON BOSKO

Two bedroom apartment for sale in Don Bosco.
The apartment has a regular floor plan with a total area of 90 m2.
Organized in:
1 shared living room, 2 bedrooms, 1 hallway at the entrance, 1 toilet and 2 balconies.
The property has East orientation and unlimited views.
Has regular mortgage documentation.

Contact us for more information.


Pagesa 67,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 90.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Rruga Don Bosko, Tirana, Albania
Lexime 473

Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko.
Apartamenti ka planetri te rregullt me nje siperfaqe totale 90 m2.
Organizohet ne:
1 sallon te perbashket,2 dhoma gjumi, 1 korridor ne hyrje, 1 tualet dhe 2 ballkone.
Prona ka orientim Lindje dhe pamje te pakufizuar.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me teper informacione na kontaktoni.