Shitet Apartament 2+1+2 ne Astir,te Alfa Bank Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 11/09/2019 22:30

72,000 Euro

Two Bedroom Apartment for sale in Astir, at Alfa Bank

Apartment for sale 2 + 1 + 2 toilets, upper, 80m Interior apartment, plus has a veranda, 63m on the first floor or second technical.
The apartment is on the main street, near the Alfa Bank building
It is equipped with certificate of ownership.
The controversial 72,000 euro price tag.
For more contact.


Pagesa 72,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Pjeserisht
Siperfaqa 145.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania
Lexime 44
Shitet Apartament 2+1+2 ne Astir,te Alfa Bank astiri.png (Format png) |

Shitet Apartament 2+1+2 tualete,me sip,80m Apartamenti sip te brendshme,plus ka dhe nje verande me sip,63m ne katin e pare banim ose i dyti teknik.
Apartamenti eshte buze rruge kryesore,afer pallatit Alfa Bank
Eshte e pajisur me certifikate pronesie.
Cmimi 72.000 euro i diskutushem.
Per me shume kontaktoni.