Shitete Apartament 2+1, 93 m2, 97,000 Euro Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 12/10/2019 11:12

97,000 Euro

  • Shitete Apartament 2+1, 93 m2, 97,000 Euro
  • Shitete Apartament 2+1, 93 m2, 97,000 Euro
  • Shitete Apartament 2+1, 93 m2, 97,000 Euro
  • Shitete Apartament 2+1, 93 m2, 97,000 Euro

For sale Apartment 2 + 1, 93 m², 97,000 €

Two room apartment for sale, 93 m², near the street "Mine Peza" in front of the Tirana Prosecutor's Office. The apartment is located on the 7th floor of an 8 floor building, equipped with elevators. It consists of a living room + kitchen, 2 bedrooms, hallway, toilet and a balcony. Orientation east. Regular layout and floor height 3 m. The apartment is completely renovated with high quality works, new electrical and plumbing installations. Equipped with parquet, double glazed plastic car, new doors. Totally furnished salon.

[b] Price 97,000 € [ b]


Pagesa 97,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Pjeserisht
Siperfaqa 93.00
Kati 7
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga Mine Peza, Tirana, Albania
Lexime 1138

Shitet Apartament 2+1, 93 m2, prane rruges "Mine Peza" perballe me prokurorine e Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje objekti 8 katesh, i pajisur me ashensore. Ai perbehet nga Salloni i ndenjes + ambjenti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe nje ballkon. Orientimi lindje. Planimetri e rregullt dhe lartesi kati 3 m. Apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar me punime cilesore, instalime elektrike dhe hidraulike te reja. I pajisur me parket, vetrata plastike dopioxham, dyer te reja. Salloni totalisht i mobiluar.

Cmimi 97,000 Euro