SHITET APARTAMENT 1+1 ME HIPOTEKE TE 21 DHJETORI Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 18/11/2019 13:45

62,000 Euro

  • SHITET APARTAMENT 1+1 ME HIPOTEKE TE 21 DHJETORI
  • SHITET APARTAMENT 1+1 ME HIPOTEKE TE 21 DHJETORI
  • SHITET APARTAMENT 1+1 ME HIPOTEKE TE 21 DHJETORI
  • SHITET APARTAMENT 1+1 ME HIPOTEKE TE 21 DHJETORI

SELL 1 + 1 APARTMENT WITH MORTGAGE ON DECEMBER 21

Apartment for sale 1 + 1.68 m2.
The apartment is located on the 5th floor of a new building with elevator.
It is organized in 2 bedrooms, separate kitchen, 1 entrance hallway, 1 balcony and 1 toilet.
The apartment has regular mortgage documentation.
NEGOTIATED PRICE


Pagesa 62,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 68.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa 21 Dhjetori, Tirana, Albania
Lexime 238

Shitet apartament 1+1,68 m2.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor.
Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,kuzhine te vecuar,1 korridor ne hyrje,1 ballkon dhe 1tualet.
Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
CMIM I NEGOCIUESHEM