Shitet apartament 1+1 Tek unaza re prane bar "Artisti" Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 02/12/2019 19:42

6,000,000 Leke

  • Shitet apartament 1+1 Tek unaza re prane bar
  • Shitet apartament 1+1 Tek unaza re prane bar
  • Shitet apartament 1+1 Tek unaza re prane bar
  • Shitet apartament 1+1 Tek unaza re prane bar
  • Shitet apartament 1+1 Tek unaza re prane bar
  • Shitet apartament 1+1 Tek unaza re prane bar

One bedroom apartment for sale near the "Artisti" bar

° Sip 70m²
° To the new ring near the bar "Artist"
° Floor 7 (not last)
° With a mortgage
° Price: 6,000,000 lek
° Possibility of financing with a subscription of 1.800.000 and then 25.000 ALL per month
° Contact us 0684021358 or 0692040124


Pagesa 6,000,000 Leke
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 70.00
Kati 7
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Unaza, Tirana, Albania
Lexime 958

°Sip 70m2
°Tek unaza re prane bar "Artisti"
°Kati 7 (jo i fundit)
°Me hipoteke
°Cmimi:6.000.000 lek
°Mundesi financimi me nje parapagese prej 1.800.000 dhe me pas 25.000 lek ne muaj
°Na kontaktoni ose