Kleringu-Tirane,shes Super Apartament 2+1,121 m2,121.000 Eur (SQUARE 21) Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 11/12/2019 08:51

121,000 Euro

  • Kleringu-Tirane,shes Super Apartament 2+1,121 m2,121.000 Eur (SQUARE 21)
  • Kleringu-Tirane,shes Super Apartament 2+1,121 m2,121.000 Eur (SQUARE 21)
  • Kleringu-Tirane,shes Super Apartament 2+1,121 m2,121.000 Eur (SQUARE 21)
  • Kleringu-Tirane,shes Super Apartament 2+1,121 m2,121.000 Eur (SQUARE 21)

Klinging-Tirana, super sell Apartment 2 + 1,121 m2,127,000 Eur (SQUARE 21)

The apartment is located in a quiet and preferred residential area near the center of Tirana,

Kavaja Street, Square 21 Residential Complex.

It is of type 2 + 1 and has a surface of 121 m².

The third floor consists of living room, 2 bedrooms, 2 bathrooms and 1 balcony.

The interior organization of the apartments is regular and very comfortable.

High quality works, thermal insulation, ventilated facade.

The complex is nearing completion!

Price: 127.000 €Pagesa 121,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 121.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
Lexime 4020

Apartamenti eshte I pozicionuar ne nje zone te qete dhe te preferuar per banim ne afersi te qendres se Tiranes,

Rruga e Kavajes, Kompleksi rezidencial Square 21.

Eshte I tipit 2+1 dhe ka nje siperfaqe prej 121 m2.

Kati i 3 banimit, perbehet nga sallon,2 dhoma gjumi, 2 banjo dhe 1 ballkon.

Organizimi i brendshem I apartamenteve eshte I rregullt dhe mjaft komod.

Punimet teper cilesore, termoizolim, fasade e ventiluar.

Kompleksi eshte ne faze perfundimi!

Cmimi: 121.000 Euro