Shitet Apartament 1+1 te Ali Demi Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 09/11/2019 10:06

45,000 Euro

  • Shitet Apartament 1+1 te Ali Demi
  • Shitet Apartament 1+1 te Ali Demi
  • Shitet Apartament 1+1 te Ali Demi

One bedroom apartment for sale in Ali Demi

One bedroom apartment for sale, 53m on the 5th floor of an existing brick building on the top floor. The apartment is completely renovated and furnished, and is located near the old people's asylum.
It is equipped with certificate of ownership.
For more contacts


Pagesa 45,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 54.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Ali Demi, Tirana, Albania
Lexime 331

Shitet Apartament 1+1 me sip,53m ne katin e 5 te nje pallati egzistues me tulla ne katin e fundit. Apartamenti eshte i rikonstrutuar totalisht dhe i mobiluar,dhe ndodhet afer azilit te pleqve.
Eshte e pajisur me certifikate pronesie.
Per me shume kontakton