Shitet apartament 1+1+Verande (me Hipoteke) te 21 Dhjetori! Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 03/06/2020 13:16

68,000 Euro

  • Shitet apartament 1+1+Verande (me Hipoteke) te 21 Dhjetori!
  • Shitet apartament 1+1+Verande (me Hipoteke) te 21 Dhjetori!
  • Shitet apartament 1+1+Verande (me Hipoteke) te 21 Dhjetori!
  • Shitet apartament 1+1+Verande (me Hipoteke) te 21 Dhjetori!

One bedroom apartment for sale on 21 December

One bedroom apartment for sale on 21 December. The apartment has a good organization where the rooms are distributed through the corridor. It is located on the 7th floor and has an East - South - West orientation. The porch has a panoramic view which gives different possibilities of use. The facilities of the area provide comfort for your living. Contact us for a property visit!


Pagesa 68,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 112.00
Kati 7
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Frederik Shiroka, Tirana, Albania
Lexime 762

Shitet apartament 1+1 te 21 Dhjetori. Apartamenti ka nje organizim te mire ku shperndarja e dhomave behet nepermjet korridorit. Ndodhet ne katin e 7 teknik dhe ka nje orientim Lindje - Jug - Perendim. Veranda prej 46m2 ka nje pamje panoramike e cila te jep mundesi shfrytezimi te ndryshme. Fasilitetet e zones ofrojne komoditet per jetesen tuaj. Per nje vizite ne prone na kontaktoni!