SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KOMPLEKSI MAGNET, 21-DHJETORI, TIRANE Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 09/01/2020 11:46

2 + 1 APARTMENT FOR SALE IN MAGNET COMPLEX, 21 DECEMBER, TIRANA

Two room apartment for sale in Magnet Complex, Artan Lenja street, Tirana. The apartment is 95.5 m², located on the 5th floor with elevator, in one of the most prestigious complexes in Tirana, in a quiet and relaxing area. Arranged in living room + kitchen, marble bedroom and children's bedroom, toilet and balcony. Modern and new furniture, perfect lighting and maximum privacy.
Sell furnished for 120,000 € total.
For more information or a property visit contact us at ☎️ 069 601 1333


Pagesa 118,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 95.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Artan Lenja, Tirane
Lexime 363

Shitet apartament 2+1 tek Kompleksi Magnet, rruga Artan Lenja, Tirane. Apartamenti eshte 95.5 m2, ndodhet ne katin e 5-te me ashensor, ne nje nga komplekset me prestigjoze ne Tirane, ne zone te qete dhe relaksuese. Organizhet ne sallon + kuzhine, dhome gjumi martimoniale dhe dhome gjumi per femije, tualet dhe ballkon. Mobilim modern dhe te ri, ndricim perfekt dhe privatesi maksimale.
Shitet i mobiluar per 118.000 Euro/total.
Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ☎️