Shitet super apartament 2+1+2 tek Fresku Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 17/12/2019 08:38

55,000 Euro

Sell super 2 + 1 + 2 apartment in Fresku

In Fresco, Sell Super Apartment 2 + 1 + 2, totally invested by the owner with 110 m2. The apartment is located on the top floor of a new building with elevator, equipped with parquet flooring, modern multi-class furnishings and top quality brands on the market. The apartment is spacious and organized in a luxurious furnished living room, with plenty of light, a cooking area, a very comfortable furnished marital room, 1 large childrens bedroom and 2 spacious toilets. Orientation is from the South-East and West which means that the sun has sun all day. The apartment offers maximum comfort. Sell furnished. With all regular mortgage documentation.


Pagesa 55,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 110.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa fresku
Lexime 387

Tek Fresku , Shitet Super Apartament 2+1+2, i investuar totalisht nga vete pronari me siperfaqje 110 M2. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati te ri me ashensor, i pajisur me parket , arredim modern me shume klas dhe me markat me cilesore ne treg. Apartamenti eshte me hapsira te bollshme dhe i organizuar ne nje dhome ndenje me arredim luksoz, me shume drite, ambient gatimi , nje dhome gjumi martimoniale me arredim shume komod, 1 dhome gjumi per femije me hapsire te madhe dhe 2 Tualete te bollshem. Orientimi eshte nga Jug-Lindja dhe Perendimi qe do te thote se shpia ka diell gjithe diten. Apartamenti ofron komoditet maksimal. Shitet i mobiluar.Me te gjitha dokumendacionet e rregullta me hipoteke.