Shitet apartament 2+1+2 prane Liqenit te Tiranes Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 27/11/2019 16:25

Two room apartment for sale near Tirana Lake

Two bedroom apartment for sale at the beginning of Peti Street overlooking Lake Tirana.
It is located on the 3rd floor and has orientation mainly from east. The apartment consists of:
-1 living room and kitchen
- 2 toilets
- 2 bedrooms
- 1 storage room and 1 balcony
The total surface is 99m2, of which 92.2 m2 are interior. The apartment is fully invested, equipped with high quality electric appliances and is furnished. Has a Certificate of Ownership.
Contact us for a visit to the property or other details.


Pagesa 125,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 99.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Rruga Peti, Tirana, Albania
Lexime 1340

Shitet apartament 2+1 ne fillim te rruges Peti me pamje nga Liqeni i Tiranes.
Eshte i pozicionuar ne katin e 3 banimi dhe ka orjentim kryesisht nga lindja. Apartamenti perbehet nga:
-1 dhome ndenjie dhe kuzhine
- 2 tualete
- 2 dhoma gjumi
- 1 depo dhe 1 ballkon
Siperfaqja totale eshte 99m2, nga te cilat 92.2 m2 jane siperfaqe te brendshme. Apartamenti eshte totalisht i investuar, i pajisur me elektroshtepiake shume cilesore dhe shitet i mobiluar. Disponon Certifikate Pronesie.
Per nje vizite ne prone apo detaje te tjera na kontaktoni.