SHITET SUPER APARTAMENT 1+1 PER VETEM 34000 EURO Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 19/11/2019 08:36

APARTMENT FOR SALE 2 + 1 + 2 IN DON BOSKO

Two bedroom apartment for sale in Don Bosko, near Qazim Turdiu School. The apartment has 106sqm of living space and is organized as follows: living room, cooking area, corridor with two bedrooms, two bathrooms and a balcony. It is situated on the 4th floor of a new 5-storey building with elevator. It has regular cubicles and is illuminated most of the day. Has regular mortgage documentation. Sold for 70,000 euros, not furnished. Contact us for more information or a property visit!


Pagesa 34,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 61.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Laprake
Adresa Kashar, Albania
Lexime 2621

Shitet apartament 1+1 ne autostraden Durres-Tirane. Apartamenti eshte i investuar me detaje, arreduar me arkitekt, cdo gje e re dhe e pa banuar me pare. Gjithashtu vec mobilimit jane realizuar dhe punime te tjera mjaft cilelesore si instalime elektrike dhe hidraulike te reja, dyer druri dhe dere hyrese e blindur, izolime termike etj. Ka siperfaqe prej 61m2 dhe organizohet ne sallon ndenje, kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri me ashensor. Gjate gjithe dites ndricim natyral. Disponon dokumentacion te rregull hipotekor. Shitet me nje cmim okazion per vetm 34000 euro perfshire mobilimin. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni!