SHITET APARTAMENT 1+1 TEK RRUGA E KAVAJES, 100 VITRINAT, TIRANE Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 01/12/2019 19:52

APARTMENT FOR SALE ON KAVAJA STREET, 100 VITRINS, TIRANA

One room apartment for sale in Kavaja street, 100 Vitrinat, Tirana. The apartment is located on the 4th floor, with a surface of 54 m², located in one of the most suitable residential areas, with hospitals, lower and upper secondary schools, shops nearby. Organized in living room, kitchen + dining area, bedroom, toilet and balcony. Sold for only 65,000 € m².
For more information or a property visit contact us at ☎️ 069 601 1333


Pagesa 65,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 54.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
Lexime 333

Shitet apartament 1+1 tek rruga e Kavajes, 100 Vitrinat, Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te, me siperfaqe 54 m2, ndodhet ne nje nga zonet me te pershtatshme per banim, me sipitale, shkolla cikel i ulet dhe i larte, dyqane prane saj. Organizohet ne sallon, kuzhine + ambient ngrenie, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Shitet per vetem 65.000 Euro/m2.
Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ☎️